ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

علاوه بر درب‌های لوکس امنیتی، در دسته‌بندی انواع درب‌ها با نام «درب‌های لوکس داخلی» نیز روبه‌رو می‌شویم. تفاوت درب‌های لوکس امنیتی را با درب‌های امنیتی معمولی می‌دانیم، اما تفاوت درب‌های لوکس داخلی با درب‌های چوبی در چه مواردی است؟ پاسخ این سوال را می‌خواهیم در این مطلب بیابیم و بررسی‌اش کنیم.

در ظاهر، درب‌های لوکس داخلی تفاوت آن‌چنانی با درب‌های چوبی معمولی ندارند، اما تفاوت اصلی این نوع درب‌ها در نحوه کارکرد و نصب‌شان خلاصه می‌شود. درب‌های چوبی (همه انواع آنها از کلاسیک تا عادی) همگی هزینه تولید و نصب نسبتا بالایی دارند و در برابر رطوبت و انواع ضربه نیز آسیب‌پذیر هستند. درب‌های لوکس داخلی برخلاف درب‌های چوبی، با استانداردهای جدید و با توجه به نیازهای امروزی طراحی و تولید می‌شوند و این یعنی چون درب‌های چوبی حین نصب دردسرساز نیستند و از حیث هزینه نیز مقرون به‌صرفه هستند. درب‌ لوکس داخلی نیازی به نصب چارچوب فی یا فریم انتظار ندارد و می‌توان آن را به‌صورت هم‌زمان با چارچوب خودش در ساختمان نصب کرد.

با توجه به این‌که اکثر ساختمان‌ها امروزه درب ورودی خود را نیز یک درب لوکس امنیتی انتخاب می‌کنند، درب‌های لوکس داخلی نیز دارای قابلیت انتخاب روکش‌های متفاوت هستند تا بتوان از نظر ظاهری آنها را با درب‌ یا درب‌های ورودی هماهنگ کرد. این درب‌ها با خشک‌کن صنعتی فرآوری می‌شوند و همین باعث می‌شود تا در برابر رطوبت مقاوم باشند و در برابر ضربه نیز به نسبت درب‌های چوبی مقاومت بیشتری داشته باشند. مقاوت در برابر رطوبت باعث می‌شود که نخواهید در فصل‌های سرد و آب‌وهوای مرطوب نگران نفوذ قارچ و باکتری به درب‌ها و فضای ساختمان باشید.

 

درب‌های لوکس داخلی از نظر شکل و ظاهر دارای چهره‌ای مدرن و شیک هستند که کاملا مناسب ساختمان‌های مسی، تجاری و اداری امروزی طراحی شده‌اند. این درب‌ها نیز عمدتا با چوب تولید می‌شوند، اما همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، روند تولید آنها با درب‌های چوبی کلاسیک متفاوت است و همین قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی در آنها به‌وجود می‌آورد که تبدیل به انتخابی بسیار مناسب می‌شوند. روش تولید و نصب متفاوت درب لوکس داخلی از درب چوبی باعث می‌شود اختلاف قابل توجهی بین قیمت‌های هر نوع درب به‌وجود بیاید. هر چند که درب‌های چوبی کلاسیک به‌خاطر ابهت و زیبایی خاص‌شان شناخته می‌شوند، اما اگر دنبال انتخابی مقرون به‌صرفه و با طول عمر بیشتری باشید، درب‌های لوکس داخلی انتخاب پیشنهادی هر فروشنده‌ای به شما خواهند بود.

 

در انتها، از این خرسندیم که توانستیم شما را متوجه تفاوت‌های درب‌های لوکس داخلی با درب‌های چوبی بکنیم و از این خرسندیم که حتی ذره‌ای هم شده در انتخاب خریدتان شما را یاری کرده‌ایم. اگر نام SGP Doors به گوش‌تان نخورده، باید به شما بگوییم که ما در این مجموعه انواع درب‌های لوکس داخلی و امنیتی را طراحی می‌کنیم و با توجه به سلیقه و اولویت‌های شما، این درب‌ها را برای‌تان شخصی‌سازی می‌کنیم. فعالیت ما با توجه به استانداردهای ملی و نیازهای هم‌وطن‌هایمان همیشه در جریان بوده و خوشحالیم که به‌واسطه SGP Doors نیز در خدمت شما هستیم.

 

http://doors.sgpco.com

 


SGP درب های امنیتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♥قــــَطــره ے زِنــــدِگـــے♥ مسجد جامع جوشقان استرک کربن 13 کتابخانه عمومی شهدای فارسجین سانترال پاناسونیک و تلفن های بی سیم پاناسونیک - آریا تل بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | رزرو بلیط هواپیما وبلاگ رسمی دبیرستان ماندگار شیخ صدوق(ره) اخبار کتابخانه عمومی پروین اعتصامی